Hakkımızda

Bir gayrimenkulü satmak veya almak istediğiniz zaman, kendi yoğun iş koşturmacası içinde alış satış işi ile ilgilenmek gerçekten zordur. Mülk almak istiyorsanız sürekli olarak acaba aldatılacam mı duygusu içinizden çıkmaz. Satmak istiyorsanız mülkünüzle ilgili fiyat öğrenmek isteyen meraklı kişilerden, hatta daha da fazla emlakçılardan günün muhtelif saatlerinde zamanlı, zamansız telefonlar alır ve zamanınızın bir çoğunu kaybeder, mutsuz olursunuz. 

Biz GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI tam olarak burada devreye giriyoruz (alış&satış) herşeyi sizin adınıza takip ediyor ve NETİCELENDİRİYORUZ. Siz kendi işlerinizle meşgul olurken profesyonel bir gayrimenkul firması olan YANKI GAYRİMENKUL her türlü REKLAM ve tanıtım ağlarını kullanarak gayrimenkul danışmanınız olmaya taliptir.

Tekirdağ Merkez ( Süleymanpaşa ) ilçesinde her türlü satılık, kiralık daire, müstakil ev, yazlık, dükkan, ofis, işyeri, arsa, tarla ve PROJE SATIŞLARI'nın pazarlanması işlemleriniz için

 444 9 503 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak bilgi almayı unutmayın.

Hakkımızda Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi. Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ),Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ) Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.