City Port

Tekirdağ / Süleymanpaşa

Teslim Tarihi: 12 / 2018

Proje Alanı: 26,000 m²

+90 444 95 03

Hemen Yerinizi Ayırtın!

TİCARETE BAKIŞINIZ DEĞİŞECEK

HIZLI DAVRANIN

Yoğun ve aktif mesai içinde bulunan yönetici ve şirket çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanan Cityport'un en büyük avantajı merkezi konumudur. Bunun yanı sıra kapalı otoparkı ve lüks teras restoranı ile misafirlerinizi ofisinizden hiç uzaklaşmadan ağırlamanın keyfini yaşarsınız. Klasik mimariden uzak olarak "İnsan odaklı" tasarımı ile şehrin en değerli hazinesi haline gelecek olan Cityport içinde oluşturduğu yaşam alanlarıyla sadece Tekirdağ'ın değil Trakya bölgesinin en değerlileri arasındaki yerini hak ediyor.

 

NEDEN CİTYPORT?
Cityport Kazandırır

Bölgenin çoğalan ticari dinamikleri projenin her geçen gün değer kazanmasına olanak sağlıyor. Standart kurallar arasına sıkışmadan işletmelerin ihtiyaçları belirlenerek oluşturulan ve bu konuda bölgenin en güçlü projesi olan Cityport yıllar sonra bile aynı ivmede değer kazanacağa benziyor.

 

CİTYPORT'UN AVANTAJLARI NELERDİR? 
İşinize Prestij Katar

Klasik bir iş merkezinden çok profesyonelce yönetilen bir ticaret merkezi olan Cityport farklı kullanım alanlarına cevap verebilecek nitelikte tasarlandı. Yüksek tavana sahip ofisleri, özel girişlere sahip dükkanlarıyla arzu ettiğinizin çok ötesinde standartlara sahip olacaksınız.

Fiyatlar

3,500 TL'den başlayan m2 fiyatları

Tekirdağ / Süleymanpaşa

Firma Bilgileri

YANKI GAYRİMENKUL
Ertuğrul Mah. Hüseyin Pehlivan Cad. No.25
Merkez / Merkez
59100 Tekirdağ
Bize Ulaşın
Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ) City Port ,Süleymanpaşa,Merkez,Çınarlı Mah. Ticari Projeler CİTYPORT Tekirdağın ihtiyacı olan Business Center Ofis Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ),city,port,suleymanpasa,merkez,cinarli,mah,ticari,projeler,cityport,tekirdagin,ihtiyaci,olan,business,center,ofis Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ) City Port ,Süleymanpaşa,Merkez,Çınarlı Mah. Ticari Projeler CİTYPORT Tekirdağın ihtiyacı olan Business Center Ofis